22.02.2015 Halowy turniej piłki nożnej Telmax cup

Turniej Telmax Cup rocznik 2007 i młodsi odbył się w sali sportowej gimnazjum nr 1 w Sztumie. Zorganizowany został on przez AMP Sztum pod wodzą trenera Michała Hadrysiaka. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy​

Grupa A: Morze Stegna, Orły Tczew, Amp I, Wierzyca Pelplin, Pomezania Malbork I.

Grupa B: Gryf Tczew, Amp II, Pomezania Malbork II, Rodło Kwidzyn, Akp Elbląg.

Nasi mali piłkarze wystąpili pod opieką Tomasza Chomicza w następujących składach:

Pomezania I: Mateusz Lauryn, Kacper Brzeziński, Daniel Dębiec, Szymon Krotowski, Michał Brzeziński, Milan Kornacki, Dawid Śizewski, Szymon Korczyński.

Pomezania II: Julian Piekarkski, Franek Lorenc, Oliwier Łaskażewski, Filip Kwiatkowski, Maksymilian Łuczak, Adrian Klepczyński, Szymon Dubicki.

Wyniki naszych zespołów:

Pomezania Malbork I 0:0 Orły Tczew

Pomezania Malbork I 4:0 Amp I

Pomezania Malbork I 0:2 Wierzyca Pelplin

Pomezania Malbork I 3:0 Stegna Morze

Młodzi piłkarze Pomezanii zaprezentowali sportowego ducha walki ,niestety awans do półfinału odebrali im zawodnicy drużyny Orły Tczew których bilans bramkowy bym nieco lepszy. Ostatecznie Pomezania I zajęła 5 miejsce mając na swoim koncie 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka.

Faza finałowa:

Wierzyca Pelplin

Akp Elbląg

Orły Tczew

Gryf Tczew

Pomezania II 0:2 Rodło Kwidzyn

Pomezania II 0:3 Akp Elbląg

Pomezania II 0:5 gryf Tczew

Pomezania II 0:3 Amp II

W składzie Pomezanii II zaprezentowali się młodsi zawodnicy z roczników 2008/10.Mimo bardzo młodego wieku nasi piłkarze zaprezentowali się na wysokim poziomie i zyskali nowe ciekawe doświadczenie, a warto dodać, że rywalizowali z drużynami starszymi od 2 do 3 lata więc wyniki nie powinny dziwić i brawo za rywalizację dla najmłodszych.

Fotorelacja już wkrótce