Młoda Pomka zagrała w Pasłęku

W sobotę rankiem młodzi piłkarze Pomezanii udali się do Pasłęka by rywalizować ze swoimi rówieśnikami w turnieju Pasłęk Cup. Turniej był silnie obsadzony i zagrały m.in.takie drużyny jak: Stomil Olsztyn, Olimpia Elbląg, Huragan Morąg, Concordia Elbląg itp. Nasza drużyna rozegrała 5 meczów no i może po za ostatnim z Olsztynem reszta spotkań była bardzo wyrównana. 0:1 z Concordią Elbląg, 0:0 z AP Elbląg, 1:2 z Polonią I Pasłęk, 1:0 z Polonią II Pasłęk i 0:3 z Olsztynem. Po ostatnim meczu piłkarze zostali nagrodzeni medalami i pucharem, a sam turniej był bardzo dobrze zorganizowany.

Teraz wracamy do treningów bo wiele pracy czeka nas wszystkich. Podziękowania dla rodziców w pomocy w zorganizowaniu wyjazdu.

Powiązana galeria: